dodano do ulubionych

Aktualności

2020

minikoparka walce z nowotworami w ramach inicjatywy Movember

CASE CX60C: minikoparka walce z nowotworami w ramach inicjatywy Movember

  • Opublikowane Wt lis 24, 2020
  • Turyn

Chociaż epidemia COVID-19 zebrała już wielkie żniwo, to jednym z najbardziej dotkniętych obszarów ochrony zdrowia jest hospitalizacja osób cierpiących na nowotwory. Nie jest to wyłącznie problemem Wielkiej Brytanii; podobne historie pojawiają się w całej Europie. Na przykład we Francji lekarze z Ligue contre le cancer (Liga Walki z Rakiem) ostrzegli o opóźnieniach w leczeniu pacjentów nowotworowych, gdy druga fala epidemii uderzyła w ich kraj.

W odpowiedzi na tę sytuację TPI Location (rodzinne przedsiębiorstwo użyczające sprzętu CASE do robót budowlanych) postanowiło zaangażować się we wspieranie badań medycznych w ramach inicjatywy o nazwie „The excavator of the heart®”. (dosł. „Koparka serca”). W tym celu minikoparkę CASE CX60C ozdobiono fioletowym lakierem. We Francji kolor ten reprezentuje wszystkie rodzaje nowotworów. Za każdym razem, gdy maszyna jest wypożyczana, dealer zgodnie z obietnicą przekazuje pewną część dochodu z transakcji do lokalnej organizacji charytatywnej, Jean Perrin Center z siedzibą w Clermont-Ferrand.

Rozpowszechnianie informacji w sektorze o nowotworach u mężczyzn
Od kilku lat TPI Location nawiązuje współpracę partnerską ze stowarzyszeniami i lokalnymi organizacjami, aby wspierać ich działania i projekty. Utworzona w 1989 roku firma – początkowo obecna tylko w obszarze Nièvre – poszerzyła swoją działalność na Burgundię i Owernię, planując otwarcie nowego oddziału w Clermont-Ferrand (w ZAC, tzw. mieszanym obszarze zagospodarowania Fontanille w Lempdes) od 16 listopada 2020 roku. Otwierając nową placówkę w Clermont-Ferrand, uświadomiliśmy sobie, że musimy wesprzeć międzynarodową inicjatywę, która dotyczy nas wszystkich, pośrednio lub bezpośrednio. Po przeanalizowaniu sytuacji postanowiliśmy przekazać część dochodów naszej społeczności, wspierając ją w walce z rakiem, który jak wszystkim wiadomo, potrafi zabrać życie naszym krewnym, ukochanym, przyjaciołom czy kolegom z pracy. Nasi pracownicy i klienci to w dużej mierze płeć męska, a nowotwór (prostaty czy jąder) dotyka 7 z 100 tys. mężczyzn każdego roku, najczęściej występując w grupie wiekowej 20-35 lat. Liczba przypadków tego nowotworu w krajach Zachodu rośnie każdego roku. Niestety, uważamy, że świadomość społeczna tego problemu jest nadal zbyt niska. To dlatego w listopadzie chcemy dołączyć do ruchu Movember, ale także rozpocząć własną inicjatywę w tym zakresie (naszym celem jest poszerzenie tych działań w ciągu kilku nadchodzących miesięcy)”, wyjaśnia Marie-Hélène Bernard, prezes Centre Material Général (CMG) i T.P.I. Location.

Jednym z głównych filarów strategii jest to jak CASE może pomóc lokalnej społeczności – może to być odbudowa społeczności dotkniętych klęskami żywiołowymi lub wsparcie finansowe poprzez takie działania charytatywne jak powyżej. Klienci mogą przekazywać datki na działania

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik