Yeni favori eklendi

CASE şirketinde

Müşteri Odaklılık

Müşteri Odaklılık

Case müşterileri çok ciddiye alır - o kadar ciddiye alır ki, gerçekten ekipman kullanıcılarımızı yeni ürünlerimizi tanımlama ve iyileştirmeye katılmaya davet ediyoruz. Buna Müşteri Odaklı Ürün Tanımlama (MOÜT) süreci adını veriyoruz. Case ve rakip ürün müşterilerinin gereksinimlerini daha iyi anlamak ve bu gereksinimlere yanıt veren yeni modelleri geliştirmek ve test etmek üzere bizimle çalışmak üzere onları, bu MOÜT projelerine dahil ediyoruz.

Bu MOÜT süreci aşağıdakileri içermektedir

  • Ürün geliştirme ekibiyle yapılan çalıştaylar
  • Müşteri ziyaretleri ve anketler
  • Müşteri girdisi analizi
  • Müşterilerin yeni modellerin prototiplerini kullanabildikleri ve kullanılabilirlikleri hakkında bildirimde bulunabildikleri bir test dönemi
  • Müşteri yorumlarının nihai ürün tasarımlarına entegrasyonu

Bu süreç, sadece müthiş performans ve verim sağlayan değil aynı zamanda ekipmanı kullanan kullanıcıların tanımlanan gereksinimlerini de karşılayan inşaat makineleri ile sonuçlanmaktadır. Case, en son yükleyici/beko, nokta dönüşlü yükleyici ve kompakt paletli yükleyici ürün yelpazesini geliştirmede MOÜT sürecini kullandı.

Müşteri girdileri, sadece bir kaç tanesinden bahsedecek olursak, bakım yapılabilirlik, görüş alanı, denge, güç, nakliye kolaylığı, yakıt ikmalleri arasında daha uzun süre, gürültü azaltma ve soğuk havada çalıştırma gibi pek çok alanda yapılan iyileştirmelere rehberlik yaptı.

Müşteri Girdileri

Delta, British Colombia, Kanada'dan bir Case müşterimiz Dennis Zentner, N serisi MOÜT sürecine katıldı: "Genellikle bir üretici makineyi üretir, pazara verir ve "Ne düşünüyorsun?" diye sorar Tasarım ve değerlendirme sürecine dahil edilmek gerçekten müthişti. Biz değişiklikler önerdik, Case bunları yerine getirmek üzere elinden geleni yaptı."

Coon Rapids, Wis. ABD'den bir müşterimiz, Jordan Hess de N Serisi yükleyici/beko MOÜT programına katıldı: "Programda müthiş bir zaman geçirdim. Ne düşündüğümüzü dinlemek isteyen ekipman mühendisleri ile dolu bir odada oturmak gerçekten çok iyi. Sadece neyin iyi olduğunu değil neyi değiştirmek istediğimizi de dinlemek istediler."

BİR YETKİLİ SERVİS BUL

CASE yetkili servisiniz, CASE ürününüz hakkında her şeyi bilir.

Aramanıza başlamak üzere, aşağıdaki bilgileri giriniz:

Aradığınız şeyi bulmak üzere yazınız

0 sonuç bulundu
tip
Şuna göre filtrelenmiş:

Hiç bir sonuç bulunamadı

Click this icon throughout the site to add pages to your favorites.

CASE favorilerim

0 sonuç bulundu