Yeni favori eklendi

Çözümler

Parçalar

Orijinal Parçalar

CNH INDUSTRIAL ORİJİNAL PARÇALARI

Zorlu işler ve sert koşullar yaşamı sizin ve inşaat ekipmanınız için sefil hale getirebilir. CNH Industrial'in Orijinal Parçaları size yardımcı olabilir.

Makinenizi ayakta ve çalışır halde tutmak üretken olmakla sadece tekerleklerini (boşa) döndürmek arasındaki fark anlamına gelebilir. CNH Industrial'in Orijinal Parçaları, CASE inşaat ekipmanını işte tutarak, günler ve yıllar boyunca çalışmasını sağlar.

Case makinelerinin performansını en üst düzeye çıkarmak ve işletme maliyetlerini düşürmek için üstün özellikleri olan parçalar arıyorsanız, sizi başarılı olmak üzere donatmak için CNH Industrial'in Orijinal Parçalarına başvurun.

Gereksinim duyduğunuz CNH Industrial Orijinal Parçasını bulmak üzere, CASE yetkili servisinizle görüşün ya da Müşteri PARÇA MAĞAZASI çevrim içi arayın.

ORİJİNAL PARÇA DEĞERİ

Kapat
ORİJİNAL PARÇA DEĞERİ

Daha iyi, daha hızlı takılan ve daha uzun süre dayanan parçalar. "Yüksek darbe" ve "ağır kaldırma"nın norm olduğu bir sektörde, en küçük mekanik farklar büyük sorunlara neden olabilir. Case'ten gelen CNH Industrial Orijinal Parçalar, üstün özellikli malzemelerden üretilmekte ve günlük inşaat işlerinin zorluklarına kesintisiz ve güvenilir bir şekilde dayanmak üzere özellikle tasarımlanmıştır.

Üçüncü şahıslar tarafından üretilmiş ve taklit edilmiş parçalar kullanarak, mekanik sorunları ve gelecekte meydana gelecek arızaların riskini almayın. Case ekipmanını en iyi durumunda çalışır tutmak üzere sahada test edilmiş ve performansı kanıtlanmış parçalar olan Case'in ürettiği CNH Industrial Orijinal Parçalarını seçin.

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ

Şirket'in yedek parça, aksesuar ve servis işletmesi olan CNH Industrial Parçaları ve Servisi şirketi "CNH Industrial Orijinal Parçalar" programını başlatmıştır. Bu program CNH Industrial'ın 12 markası için yeni bir kimlik ve orijinal parçalar yönetimi sağlayacaktır.

BİR YETKİLİ SERVİS BUL

CASE yetkili servisiniz, CASE ürününüz hakkında her şeyi bilir.

Aramanıza başlamak üzere, aşağıdaki bilgileri giriniz:

Aradığınız şeyi bulmak üzere yazınız

0 sonuç bulundu
tip
Şuna göre filtrelenmiş:

Hiç bir sonuç bulunamadı

Click this icon throughout the site to add pages to your favorites.

CASE favorilerim

0 sonuç bulundu