dodano do ulubionych

Aktualności

2016

CASE prezentuje na targach BAUMA 2016 ofertę dla sektora utylizacji odpadów i recyklingu

CASE prezentuje na targach BAUMA 2016 ofertę dla sektora utylizacji odpadów i recyklingu

  • Opublikowane Pn kwi 11, 2016

CASE Construction Equipment oferuje szeroką gamę maszyn przeznaczonych dla sektora utylizacji odpadów i recyklingu, które zaprezentuje na targach BAUMA 2016. W części stoiska poświęconej zastosowaniom recyklingu znalazła się koparka gąsienicowa CX290D w wersji do przeładunku materiałów, dwie ładowarki kołowe z serii F oraz uniwersalna ładowarka o sterowaniu burtowym SV280. W ofercie CASE dla tego sektora można także znaleźć spycharki z osłonami do prac na składowiskach odpadów Paladin zaprojektowanymi specjalnie dla modelu 1650M i 2050M.

Koparki gąsienicowe dla sektora utylizacji odpadów i recyklingu
CASE oferuje nowy model CX290D przeznaczony do zastosowań związanych z przeładunkiem materiałów. Ta maszyna oferuje uniwersalność, wydajność oraz wytrzymałość, jaka jest potrzebna w trudnych warunkach roboczych typowych dla tego sektora. Cięższa przeciwwaga gwarantuje maksymalną stabilność oraz szereg funkcji bezpieczeństwa, które dają operatorowi pełne poczucie bezpieczeństwa.

Oprócz tego, dostępne są przednie osłony dla całej gamy koparek gąsienicowych CASE: od przednich osłon kratowych typu siatkowego do osłon zabezpieczających przed kamieniami z certyfikatem poziomu OPG 2 - to najlepsza ochrona dla operatora.

Ładowarki kołowe przeznaczone do pracy w trudnych warunkach recyklingu
Ładowarka kołowa prezentowana w części stoiska CASE poświęconej recyklingowi, model 721F w wersji do zwałowania odpadów, jest jednym z dwóch modeli przeznaczonych do użytku w trudnych warunkach sektora utylizacji odpadów i recyklingu (drugim modelem jest 621F WH). Te dwa modele wyposażono w technologię HI-eSCR CASE, która nie wymaga obecności układu EGR i filtra cząstek stałych. Ta wyjątkowa konstrukcja, która korzysta wyłącznie z podzespołów o trwałości przewidzianej na cały okres eksploatacji jest bezobsługowa i ekonomiczna pod względem zużycia paliwa. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest bezpieczeństwo w pobliżu materiałów palnych, ponieważ maksymalna temperatura wydechowa jest o 200°C niższa niż w przypadku filtra DPF. To szczególnie przydatna funkcja podczas na przykład przeładunku materiałów w zakładach utylizacji drewna.

Kolejną funkcją, która jest niezwykle cenna w zastosowaniach związanych z utylizacją odpadów jest opcja wytrzymałego układu chłodzenia CASE, który zapobiega blokowaniu się chłodnicy. Dodatkowa cienka krata na wlocie zatrzymuje większe cząstki, zamknięte osłony chłodnicy gwarantują 100% filtrowanie powietrza chłodzącego, a chłodnice z szerokim rdzeniem poprawiają wydajność samooczyszczania dwukierunkowego wentylatora.

Ładowarki o sterowaniu burtowym do zastosowań związanych z utylizacją odpadów i recyklingiem
Ładowarki o sterowaniu burtowym CASE, na przykład model SV280 prezentowany na targach BAUMA można dostosować do rygorystycznych wymogów tego sektora dzięki wielu opcjom i akcesoriom powstałym specjalnie z myślą o zastosowaniach utylizacji odpadów i recyklingu. Należą do nich między innymi zabezpieczenia przed trudnymi warunkami typowymi dla tego sektora: wytrzymałe i wzmocnione metalowe drzwi tylne, metalowa osłona zabezpieczająca przednie i boczne oświetlenie, zabezpieczenia siłownika wysięgnika oraz konstrukcja FOPS poziom 2. Dostępne dodatkowe przeciwwagi pozwalają zwiększyć udźwig, zapewniają doskonałą stabilność we wszystkich warunkach. Mocne opony zmniejszą ryzyko uszkodzenia bieżnika, oferują większy udźwig oraz większą stabilność w porównaniu do standardowych opon pneumatycznych. Ich trwałość jest 3-krotnie większa. Bardzo wytrzymałe i wzmocnione drzwi przednie z poliwęglanu chronią operatora przed spadającymi obiektami, dzięki nim kabina jest szczelna i hermetyczna, co zapobiega przedostawaniu się do niej pyłu i zanieczyszczeń krążących w powietrzu.

Spycharki z wysokiej jakości osłonami do prac na składowisku odpadów
Modele 1650M i 2050M spycharek CASE są oferowane z kompletnym zestawem osłon do prac na składowisku odpadów, które specjalnie dla nich zaprojektowała firma Paladin – wiodący producent osprzętu. W zestawie znajduje się krata zabezpieczająca lemiesz spycharki oraz przeciwwaga do skompensowania dodatkowego ciężaru kraty. Przednie i tylne pręty zaczepu zagarniają śmieci z trasy w cyklu odpowiednio cofania i przesuwania, a osłony uszczelniające przekładni głównej zabezpieczają uszczelnienie przekładni głównej i tworzą ścieżkę dla odpadów zabezpieczając przed wciskaniem się śmieci pomiędzy części podwozia. Razem z różnymi rodzajami zabezpieczeń, takimi jak dodatkowa osłona zbiornika z szynami gumowymi do ochrony drzwi bocznych i błotników, wytrzymałą kratą chłodnicy oraz osłonami siłownika, te funkcje pozwalają maszynie pracować w najtrudniejszych warunkach sektora utylizacji odpadów i składowiska odpadów.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik