dodano do ulubionych

Aktualności

2019

Maszyny CASE zaprojektowane na nowo przez ArtCenter College of Design

Maszyny CASE zaprojektowane na nowo przez ArtCenter College of Design

  • Opublikowane Pt gru 13, 2019
  • Turyn

Studenci z ArtCenter College of Design w Pasadenie w amerykańskim stanie Kalifornia opracowali projekty maszyn CASE Construction Equipment, które dają wgląd w przyszłość sprzętu budowlanego.

Najnowszy odcinek programu typu webisode CNH Industrial Behind the Wheel pozwala widzom dokładniej przyjrzeć się procesowi twórczemu studentów podczas opracowywania nowych projektów. Webisode można obejrzeć na stronie: cnhindustrial.com/designchallengeen

Studenci ArtCenter mieli za zadanie przeprojektować koparko-ładowarkę CASE. Poproszono ich o opracowanie ulepszonej koparko-ładowarki lub porównywalnej maszyny, która obecnie nie istnieje, ale może wykonywać określone funkcje, takie jak przenoszenie ziemi/materiału, wyrównywanie i spychanie w bardziej wydajny i wygodny sposób. Dzięki temu nastąpi poprawa komfortu pracy operatora.

Zasadniczą częścią tego wyzwania było przekształcenie wewnętrznej kabiny w mobilne stanowisko pracy. Studenci musieli również wziąć pod uwagę względy bezpieczeństwa, pamiętając o tym, że sprzęt budowlany jest często używany w obszarach zabudowanych. Pomysły projektowe obejmowały najnowsze trendy wpływające na nowoczesny sprzęt budowlany, takie jak inteligentne technologie, paliwa alternatywne i operacje półautonomiczne.

Uczelnia ArtCenter College of Design jest światowym liderem w dziedzinie edukacji artystycznej i projektowania. Założona w 1930 roku, oferuje studia licencjackie i siedem kierunków na studiach magisterskich w szerokim zakresie dyscyplin wzornictwa przemysłowego, sztuk wizualnych i stosowanych, a także wspólny program MS/MBA z Drucker School of Management oraz dodatkowe studia na kierunku Innowacje społeczne za pośrednictwem programu Designmatters.

Współpraca z ArtCenter podkreśla zaangażowanie CNH Industrial w promowanie młodych talentów i oferowanie możliwości nawiązania kontaktu z profesjonalistami z branży oraz poszerzania portfolio projektowego. W zamian CNH Industrial, podobnie jak CASE, zyskuje świeże spojrzenie z zewnątrz na innowacyjne produkty i zrównoważoną przyszłość.

CNH Industrial utrzymuje wieloletnie relacje z wiodącymi instytutami akademickimi zajmującymi się projektowaniem na całym świecie, takimi jak Royal College of Art (Londyn, Wielka Brytania), Domus Academy (Mediolan, Włochy) i Nantes School of Design (Nantes, Francja).

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik