Yeni favori eklendi

CASE şirketinde

Genel bakış

CASE şirketinde

CASE İnşaat Ekipmanları, basit olanın daha iyi olduğu ilkesi ile üretilmektedir. Ekipmanlarımız, gerçek dünya zorluklarını çözmek üzere tasarımlanmış ince ayardan geçmiş ürünlerin bir gelişiminin sonucudur. Her müşteri deneyimi, güçlü değerlerden oluşan bir mirasa ve 180 yıldan daha uzun süreli bir bilgi birikime sahip bir şirketin personelinden alınan destekle başlamakta ve bitmektedir.

İşiniz daha karmaşık ve rekabetçi hale geldikçe, zamanınızı en önemli olan konulara - yani işletmenizi yönetmeye - ayırabilmeniz için sizlere çok yönlü, üretken makineler ve güvenilir destek sağlamak üzere hazır olacağız. Bizim açımızdan, "Gerçek Dünyanın Uzmanları" sözleri bir slogandan daha fazlasıdır - bu bizim savaş çığlığımızdır. Bu nedenle müşterilerimiz CASE'e güvenebilir.

Mirasımız

Öncü ABD markalarından birisi olarak, 1842 yılından bu yana toprak taşıma sorunlarını çözüyoruz ve inşaat sektöründe büyüdük - ve inşaat sektörünün oluşturulmasına yardımcı olduk.

Daha fazla keşfedin

Değerler ve Vizyonumuz

CASE makinenizin adıyla gurur duyabilirsiniz. Bu isim bir yüzyıldan daha uzun süreli üretkenlik ve performans ile desteklenmektedir.

Daha fazla keşfedin

Müşteri Odaklılık

Case müşterileri çok ciddiye alır - o kadar ciddiye alır ki, gerçekten ekipman kullanıcılarımızı yeni ürünlerimizi tanımlama ve iyileştirmeye katılmaya davet ediyoruz.

Daha fazla keşfedin

Müşteri Merkezi

Enerjimizi ve tutkumuzu müşterilerin zorluklarla başa çıkmalarına ve bunlarla başa çıkmalarına yardımcı olmaya odaklıyoruz. Tomahawk (ABD) merkezimiz, dünyanın her yerinden müşterilere CASE İnşaat Ekipmanlarının tamamını gerçek saha çalışma koşullarında deneme fırsatı sunuyor.

Daha fazla keşfedin

CASE'e yakından bakış

1842'den bu yana, CASE müşterilerine, yetkili satıcılarına ve ortaklarına sınıfının en iyi makineleri sağlamaya kendisini adamış durumdadır. Neyi ürettiğinin değil, nasıl ürettiğinin önemli olmasından dolayı, her bir makine parçası maksimum özenle üretilmektedir.

Daha fazla keşfedin

Bize Katılın

Case Construction Equipment (İnşaat Ekipmanları) şirketinin ait olduğu Şirket Grubu olan CNH Industrial'ın iş başvuru portalına yönlendirileceksiniz.

Daha fazla keşfedin

BİR YETKİLİ SERVİS BUL

CASE yetkili servisiniz, CASE ürününüz hakkında her şeyi bilir.

Aramanıza başlamak üzere, aşağıdaki bilgileri giriniz:

Aradığınız şeyi bulmak üzere yazınız

0 sonuç bulundu
tip
Şuna göre filtrelenmiş:

Hiç bir sonuç bulunamadı

Click this icon throughout the site to add pages to your favorites.

CASE favorilerim

0 sonuç bulundu