Yeni favori eklendi

Çözümler

Servis

CASE'DEN SERVİS DESTEĞİ

Yaptığınız işlere kendinizi adamışlığınız aşikar ancak işletme maliyetlerini azaltmak ve üretkenliği artırmak üzere karşı karşıya kaldığınız devasa baskıyı bu durum azaltmamaktadır.
İşi yaparken, yol boyunca her adımda işletme maliyetlerinizi azaltmak ve ekipmanın üretkenliğini azaltmanıza yardımcı olmak üzere Case'in burada olduğundan emin olun.

Case'in Sizin İçin Teslimat Yapacağından Emin Olabilirsiniz

Kapat
Case'in Sizin İçin Teslimat Yapacağından Emin Olabilirsiniz

Fabrikada eğitilmiş teknisyenlerimiz sayesinde, gereksiniminiz olan bakım üzerinde bir numara bakım profesyonellerinin çalıştığından emin olabilir dolayısıyla ekipmanınıza bakım yapma görevlerine değil işletmeniz ve ilerideki büyük işletme zorluklarına odaklanabilirsiniz.

Case Servisi ile yağ değişiminden daha fazlasını elde edersiniz. Case Servisiniz Case ekipmanınızın, bakım programlarının bütün gereklerini karşılayan dört dörtlük bir servis almasını sağlar ve inşaat işlerinin günlük zorlamaları için ekipmana doğru bir şekilde bakım yapar.

Zaman alıcı bakım görevlerini unutun. Basitçe rahatlayın ve bakım gereksinimlerinizin bir Case fabrikasında eğitim görmüş teknisyen tarafından halledilmesini sağlayın.

STANDART TEMEL GARANTİ ŞARTLARI

1 Ocak 2017'dan itibaren, bütün CASE Hafif ve Ağır İnşaat Ekipmanı makinelerine, 12 aylık standart temel garanti kapsamı verilecektir.

Daha fazla keşfedin

BİR YETKİLİ SERVİS BUL

CASE yetkili servisiniz, CASE ürününüz hakkında her şeyi bilir.

Aramanıza başlamak üzere, aşağıdaki bilgileri giriniz:

Aradığınız şeyi bulmak üzere yazınız

0 sonuç bulundu
tip
Şuna göre filtrelenmiş:

Hiç bir sonuç bulunamadı

Click this icon throughout the site to add pages to your favorites.

CASE favorilerim

0 sonuç bulundu