dodano do ulubionych

Wewnątrz CASE

Centrum klienta

Centrum klienta

Możesz być dumny z nazwy na swojej maszynie CASE. Symbolizuje ona przeszło wiek produktywności i wydajności. Nasza bogata, będąca powodem do dumy historia rozciąga się na przestrzeni ponad 180 lat, a my nadaj ją budujemy, podtrzymując nasze dziedzictwo na całym świecie, szukając nowych i innowacyjnych rozwiązań oraz stale podnosząc poprzeczkę i efektywność kosztową.

W centrum klienta CASE nasi klienci z całego świata mogą na własne oczy zobaczyć znakomite działanie całego asortymentu maszyn budowlanych CASE w rzeczywistych warunkach roboczych.

Centrum Klienta Tomahawk

Centrum klienta Tomahawk zajmuje powierzchnię ponad 200 hektarów (500 akrów) porośniętych sosną amerykańską w North Woods w stanie Wisconsin. Centrum oferuje spersonalizowane szkolenia, organizuje pokazy najnowszych produktów oraz daje możliwość wypróbowania sprzętu, dzięki czemu klienci mogą podejmować bardziej świadome decyzje w zakresie zakupu, obsługi i konserwacji maszyn.

Odkryj więcej

Centrum klienta w Paryżu

Dzięki naszemu centrum w Paryżu klienci z całego świata mają możliwość doświadczenia pracy na pełnej gamie maszyn budowlanych CASE w rzeczywistych warunkach roboczych. Na terenie centrum znajdują się cztery branżowe strefy prezentacji, a jego pracownicy to specjaliści produktowi i wykwalifikowani prezenterzy sprzętu.

Odkryj więcej

CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

KONTAKT TELEFONICZNY

00800-2273-7373
Wybierz opcję 1

KONTAKT PRZEZ INTERNET

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik