dodano do ulubionych

Aktualności

2017

Ładowarki kołowe z serii G CASE z prestiżową nagrodą 2017 Good Design™ za doskonałość konstrukcyjną

Ładowarki kołowe z serii G CASE z prestiżową nagrodą 2017 Good Design™ za doskonałość konstrukcyjną

  • Opublikowane Śr gru 20, 2017
  • Turin

Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design i European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies uhonorowało markę CASE prestiżową nagrodą Good Design™ w kategorii przemysłowej za ładowarki kołowe z serii G.

Firma CASE Construction Equipment otrzymała nagrodę Good Design™ za ładowarki kołowe z serii G – najnowszej generacji gamę maszyn z 2017 roku, wraz z którą wprowadzono rewolucyjną konstrukcję szyby przedniej oraz podniesiono poprzeczkę w zakresie komfortu operatora. To uznanie zbiegło się z 50. edycją prestiżowej nagrody, najbardziej szczytną w historii jej przyznawania ze względu na największy do tej pory udział firm z listy Fortune 500 oraz wiodących firm projektowych na świecie. Seria G była jednym z projektów produktów wybranym przez Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design i European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies spośród tysięcy zgłoszeń wysłanych przez wiodących na świecie producentów oraz projektantów branżowych. Jako zdobywca nagrody, konstrukcja ładowarki kołowej z serii G CASE stanowi od teraz część stałej kolekcji Muzeum.

Carl Gustaf Göransson, Dyrektor marki dla Construction Equipment CNH Industrial: „Seria G stanęła w szranki z najlepszymi na świecie i zwyciężyła: to szczytne wyróżnienie jest ukoronowaniem długiej historii doskonałości ładowarek kołowych CASE, gdyż przygotowujemy się do świętowania 60-lecia tej linii produktów w przyszłym roku”.

Kabina ładowarek kołowych z serii G CASE wyznacza nowe standardy w zakresie komfortu i bezpieczeństwa środowiska operatora, elementami sterowania i interfejsem, które czynią z tej gamy najbardziej intuicyjną spośród wszystkich produktów marki i najłatwiejszą w obsłudze. Każdy element łączy w sobie smak motoryzacji z przemysłową wydajnością.

Seria G wynosi widoczność na nowy poziom. Jednoczęściowa szyba przednia oferuje niczym niezakłócony widok panoramiczny z przodu, a liczne wypukłe lusterka tylne, tylny wyświetlacz, smukła pokrywa silnika oraz tylny odszraniacz z siatką zapewniają doskonałą widoczność z tyłu.

Wnętrze kabiny zaprojektowano tak, aby zmaksymalizować przestrzeń dla operatora. Ergonomiczny układ sterowania za pomocą joysticka gwarantuje symetryczne stanowisko operacyjne do kontrolowania funkcji ładowarki oraz sterowania maszyną, co zmniejsza zmęczenie operatora, szczególnie podczas powtarzalnych, wysokoproduktywnych zastosowań. Interfejs kontrolny monitora oferuje intuicyjną nawigację poprzez informacje i ustawienia maszyny.

Zawieszenie kabiny z fotelem premium z aktywnym pneumatycznym zawieszeniem w połączeniu z umieszczeniem silnika z tyłu maszyny, w dużym stopniu zmniejsza hałas i drgania, tym samym zwiększając komfort operatora.

Dla marki CASE konstrukcja stanowi ważny czynniki w procesie rozwoju produktów, który pozwala zaoferować operatorowi najwyższy możliwy komfort oraz intuicyjną obsługę, co potwierdza seria G. W swoim dążeniu do zapewnienia wysokiej jakości konstrukcji, która łączy w sobie styl i funkcjonalność, marka bazuje na swoim doświadczeniu oraz zasobach Centrum projektowego CNH Industrial. Nagroda Good Design™ jest dowodem wysokiej jakości projektu wynikającej z koncentracji marki oraz podejmowanych przez nią wysiłków.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik