dodano do ulubionych

Aktualności

2016

CASE inwestuje w europejską strukturę produkcyjną

CASE inwestuje w europejską strukturę produkcyjną

  • Opublikowane Pn kwi 11, 2016

W ramach strategii produkcyjnej dla regionu, CASE Construction Equipment inwestuje w swoje zakłady europejskie we Włoszech. To inwestycja związana z utworzeniem dwóch ośrodków produkcyjnych, które skoncentrują się na produkcji specjalnych rodzin produktów: jednego dla koparek w San Mauro, drugiego dla maszyn kołowych w Lecce. Celem tej strategii jest zaoferowanie klientom produktów o niezmiennie wysokiej jakości oraz zapewnienie elastyczności produkcji, która pozwoli szybko reagować na potrzeby rynku. Te działania optymalizujące europejską strukturę produkcyjną marki pasują do całościowej strategii zmierzającej do umocnienia przez CASE wiodącej pozycji na świecie oraz do wzmocnienia marki w regionie.

San Mauro: Ośrodek koparek CASE na rynek europejski
Strategia koparki z jednego źródła CASE opiera się na ponad 20-letnim udanym partnerstwie z Sumitomo. Wcześniejszą umowę na globalną dostawę produktów z partnerem technologicznym wzmocniono w 2015 roku, podpisując umowę na licencję techniczną, która umożliwiła zlokalizowanie w zakładzie w San Mauro produkcji koparek gąsienicowych z technologią Sumitomo na europejskie rynki.

Elementem napędzającym projekt lokalizacji jest osiągnięcie celu nadrzędnego, jakim jest jakość na pierwszym miejscu. Produkty wykonane w San Mauro są dokładnie takie same, jak te wyprodukowane w zakładzie Sumitomo, używane są także te same podzespoły. Procesy produkcyjne w dwóch zakładach są w pełni ze sobą spójne i wdrażane są zgodnie z tymi samymi standardami. Inżynierowie eksperci Sumitomo w San Mauro od samego początku wspierają cały proces lokalizacyjny. San Mauro nie tylko wdraża wszystkie kontrole jakości w procesie produkcyjnym Sumitomo, wprowadza także dodatkowe testy, które zapewniają niezmiennie wysokie standardy jakościowe w każdej pojedynczej jednostce sprzętowej, która opuszcza linię montażową.

Projekt lokalizacji, który stanowi znaczną inwestycję, osiągnął zaawansowane stadium. W zakładzie w San Mauro rozpoczęła się produkcja pierwszych modeli CX. Do czerwca, w zakładzie wyprodukowanych zostanie osiem modeli o masie od 13 do 30 ton. Klienci europejscy skorzystają z umiejscowienia zakładu produkcyjnego w ich pobliżu na kilka sposobów. Po zakończeniu projektu lokalizacji, skrócą się czasy realizacji zamówień. CASE będzie w stanie pracować z większą elastycznością w zakresie reagowania na potrzeby klientów. Oprócz tego, możliwe będzie lepsze dostosowanie produktów do specyficznych wymogów klientów z całej Europy.

Lecce: Ośrodek maszyn kołowych CASE na rynek europejski
CASE dokonuje znacznych inwestycji w zakładzie w Lecce, wprowadzając nowe systemy produkcyjne i weryfikując procesy produkcyjne oraz kontroli jakości. Zakład koncentruje się na czterech rodzinach produktów: ładowarkach kołowych, koparko-ładowarkach, ładowarkach teleskopowych oraz kompaktowych ładowarkach kołowych i jest w trakcie wdrażania piątej linii, równiarek.

W zakładzie zainstalowano nowy system lakierowania, linię montażową kabiny, obszar testowy i wykończający, obszar spawania i cięcia. Linia montażowa równiarek jest w trakcie przygotowania. Celem tych inwestycji jest uzyskanie pełnej kontroli nad każdym etapem procesu produkcyjnego, od blachy cienkiej po gotowy produkt i zagwarantowanie najwyższych poziomów jakości oraz skrócenie czasów realizacji.

Jakość na pierwszym miejscu w ramach metodologii WCM
Zakłady w San Mauro i w Lecce stosują praktyki WCM, które opierają się na zasadach ciągłego doskonalenia oraz zaangażowania każdego pojedynczego pracownika w organizowanie miejsca pracy, ergonomię, bezpieczeństwo oraz proces produkcyjny. Celem systemu zarządzania WCM jest osiągnięcie poziomu zero wad, zero odpadów, zerowe marnotrawienie czasu, zero wypadków.

To podejście oznacza płynne wprowadzanie nowych produktów i praktyk w zakładach, które angażuje każdego członka zespołu produkcyjnego i w którym każdy członek jest odpowiedzialny za każdy etap procesu oraz identyfikację możliwych ulepszeń. Wszystkich pracowników zakładu charakteryzuje praktyczne podejście do rozwiązywania problemów, zachęca się każdego do przedstawiania praktycznych sposobów na poprawę procesów produkcyjnych.

Inwestycje w obu zakładach dotyczą także działań na rzecz zapewnienia bardziej naturalnego światła i stworzenia jaśniejszego środowiska pracy, które poprawi warunki robocze dla pracowników.

Postrzeganie marki CASE
Duże znaczenie dla klientów ma zobaczenie tego, w jaki sposób produkuje się ich maszyny, ważne jest dla nich także zyskanie pewności, co do dbałości jaką wkłada się w osiągnięcie jakości, jakiej potrzebują. Właśnie z tego powodu, w dwóch ośrodkach produkcyjnych powstały obszary dla gości. Goście wejdą w świat CASE - w trakcie zwiedzania otoczą ich elementy podkreślające siłę marki, które odzwierciedlają wartości i dziedzictwo CASE, zawarte w słowach: Eksperci CASE w realnych sytuacjach.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik