dodano do ulubionych

Aktualności

2016

CASE prezentuje kompleksowe rozwiązania i nowe produkty dla firm budowlanych na targach Bauma 2016

CASE prezentuje kompleksowe rozwiązania i nowe produkty dla firm budowlanych na targach Bauma 2016

  • Opublikowane Wt sty 19, 2016

Na targach BAUMA 2016 CASE Construction Equipment zaprezentuje pełną gamę maszyn i usług dla branży budowlanej. Na zaprezentowanie swojej oferty dla budownictwa miejskiego, budownictwa drogowego, przemysłu wydobywczego oraz recyklingu CASE przeznaczy obszar o wielkości 3216 metrów kwadratowych, podzielony na sektory wg segmentu rynku. Ekspozycję uzupełnią pojazdy Iveco dla branży budowlanej, takie jak: nowy, pierwszy raz wystawiany publicznie, Eurocargo 4x4; 3-stronna wywrotka Daily 4x4; 3-stronna wywrotka Trakker oraz wywrotka czteroosiowa Astra HD9 8x6.

Projekt stoiska skupi uwagę odwiedzających na punkcie centralnym, w którym znajdą się nowe modele koparek gąsienicowych z serii D oraz koparko-ładowarka 580ST z nowym wysięgnikiem i ramieniem kopiącym, które na targach będą miały swoją premierę. W honorowym miejscu znajdzie się także najlepsza w tej klasie maszyn równiarka „nowy gracz w zespole maszyn CASE”, której premiera odbyła się na targach Intermat 2015. Na targach BAUMA 2016 CASE® zaprezentuje także nowe funkcje systemu telematycznego SiteWatch™.

Na stoisku wystawowym znajdzie się szeroka gama ładowarek kołowych z serii F, z modelami przeznaczonymi dla sektora wydobywania kruszyw, recyklingu, budowy dróg oraz budownictwa miejskiego. Na targach marka wystawi także miniładowarki kołowe i gąsienicowe o sterowaniu burtowym (tzw. „skid steery”), które są w szczególności przeznaczone dla sektora budownictwa miejskiego. W obszarze stoiska, na którym prezentowane będą „skid steery”, marka pokaże również midi koparkę CX80, która dzięki dodatkowym funkcjom oraz wysokiemu poziomowi komfortu spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Zespół CASE powita gości na stoisku i udzieli wszelkich informacji na temat nowych produktów oraz oferty marki. Zespoły ds. serwisu i części zamiennych oraz CNH Industrial Capital będą obecne na stoisku, aby opowiedzieć o wszystkich rozwiązaniach marki oraz wsparciu dla Klientów w ramach ich współpracy z Dilerami, które obejmują: dostosowane pakiety finansowe, rozszerzoną gwarancję, programy planowanych konserwacji, konkurencyjny koszt eksploatacji, szybki dostęp do części i serwisu technicznego. Trzy z maszyn znajdujących się na stoisku - ładowarka kołowa oraz miniładowarka z obszaru budowy dróg oraz kompaktowa ładowarka kołowa z wystawy budownictwa miejskiego – wystąpią także w pokazie, który w regularnych odstępach czasu w czasie trwania targów BAUMA 2016 zapewni rozrywkę odwiedzającym.

Nadszedł czas na jeszcze więcej: seria D koparek gąsienicowych oferuje 5 nowych modeli
CASE rozszerzy serię D koparek gąsienicowych, która zadebiutowała na targach Intermat 2015, o pięć nowych modeli – CX130D, CX160D i CX180D o średniej masie roboczej oraz CX490D i CX500D o masie około 50t. Podobnie jak wprowadzone wcześniej nowe modele w tej gamie, wyróżnia je produktywność, szybkie cykle pracy oraz wysoka wydajność. Wszystkie koparki wyposażono w bezobsługową technologię Tier 4 Final (EU Stage IV), bez filtra DPF, która zapewnia niskie koszty eksploatacyjne. Ich duża wydajność idzie w parze z najwyższym komfortem i bezpieczeństwem.

Król budowy oferuje większy wybór: nowy wysięgnik koparkowy i ramiona ładowarkowe w modelu 580ST
CASE wprowadzi także w swoim modelu 580ST nową konstrukcję części koparkowej - z siłownikami ułożonymi w jednej linii oraz zewnętrznej części wysuwanej ramienia kopiącego. Te nowe właściwości będą oferowane alternatywnie do istniejącego wysięgnika „CASE DNA”, który charakteryzuje się zachodzącymi na siebie siłownikami i zewnętrzną częścią wysuwaną ramienia kopiącego „Extendahoe”. Dzięki temu szerokiemu wyborowi, Klienci będą mogli wybrać konstrukcję najlepiej pasującą do ich wymagań.

Maszyny CASE do zastosowań związanych z kruszywami na żywo w akcji w pobliskiej żwirowni
Odwiedzający stoisko CASE będą mieli okazję obejrzeć najnowsze maszyny w akcji na terenie żwirowni położonej w pobliżu wioski Aschheim. Transport ze stoiska CASE będzie oferowany dwa razy dziennie, rano i po południu. Uczestnicy będą mogli zobaczyć pokazy nowych koparek gąsienicowych serii D, ładowarek kołowych i spycharek współpracujące z pojazdem ciężarowym Iveco o dużej ładowności. Odwiedzający będą mieli także okazję przetestować niektóre maszyny w czasie jazd próbnych. Uczestnikom zostanie zaoferowany poczęstunek. Wizyty rozpoczną się w poniedziałek 11 kwietnia po południu, a zakończą w sobotę 16 kwietnia również po południu.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik