dodano do ulubionych

Aktualności

2016

CASE uaktualnia interfejs użytkownika w rozwiązaniu telematycznym SiteWatch™ i wprowadza najnowsze technologie internetowe

CASE uaktualnia interfejs użytkownika w rozwiązaniu telematycznym SiteWatch™ i wprowadza najnowsze technologie internetowe

  • Opublikowane Pn kwi 11, 2016

CASE Construction Equipment wprowadził uaktualniony interfejs użytkownika portalu telematycznego SiteWatch™ na targach BAUMA 2016. Portal przebudowano z wykorzystaniem HTML5 oraz najnowszych technologii internetowych. Obecnie znajduje się on w czołówce portali telematycznych w branży.

Łatwiejsza i szybsza nawigacja
Poprawiono metodę nawigacji: prostsza struktura oraz wykorzystanie rozwijanych menu pozwala użytkownikowi znajdować i uzyskiwać dostęp do żądanych informacji w dużo prostszy i szybszy sposób.

Łatwiejsze zarządzanie flotą
Mapa w trybie pełnoekranowym prezentuje umiejscowienie wszystkich używanych maszyn. Aby przedstawić graficznie informacje na temat konkretnej jednostki, wystarczy, że kierownik floty kliknie maszynę, a na ekranie pojawi się pole ze wszystkimi szczegółami. Oprócz tego, ruchomy panel na mapie pokazuje ustawione obszary graniczne, dzięki czemu można je w łatwy sposób aktualizować, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Funkcja prognozowania konserwacji
SiteWatch jako pierwszy na rynku oferuje teraz funkcję prognozowania przeglądów. Ta funkcja wylicza termin następnego przeglądu w oparciu o codzienne użytkowanie pojazdu, zamiast wskazywania ile godzin pracy pozostało do kolejnego przeglądu. To sprawia, że planowanie konserwacji każdej jednostki jest jeszcze łatwiejsze oraz optymalizuje także rozmieszczanie floty.

Prosta analiza trendów z nową grafiką w raportach
Nowa szata graficzna z rozwijanymi panelami, przyciskami działania oraz ikonami wydruku do drukowania zleceń ułatwia czytanie raportów. Nowy portal SiteWatch tworzy także grafiki prezentujące trendy parametrów magistrali CAN, dzięki czemu kierownik floty ma możliwość przeanalizowania tendencji odnośnie różnych parametrów i porównywania wielu maszyn.

Doskonała czytelność na wyświetlaczach każdej wielkości
Uaktualniony portal przebudowano w formacie HTML5, aby zapewnić równie dobrą czytelność na dużych i małychekranach.. Możliwe jest także dostosowanie ustawień wizualizacji, zmiana ilości prezentowanych danych na jednej stronie za pomocą opcji zagęszczenia informacji. Korzystanie z kreatorów i uproszczonych stron ustawień ułatwia aktywację oprogramowania zamontowanego fabrycznie bądź w czasie obsługi posprzedażnej.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik