dodano do ulubionych

Aktualności

2016

CASE wyznacza nowe standardy w branży koparko-ładowarek, oferując wybór wysięgnika i ramion ładowarkowy dla modelu 580ST

CASE wyznacza nowe standardy w branży koparko-ładowarek, oferując wybór wysięgnika i ramion ładowarkowy dla modelu 580ST

  • Opublikowane Wt sty 19, 2016

CASE Construction Equipment rozszerza swoją ofertę koparko-ładowarek o model 580ST z nową konstrukcją części koparkowej – siłownikami ułożonymi w jednej linii oraz wewnętrzną częścią wysuwaną ramienia koparkowego. Teraz Klienci mogą wybrać konstrukcję, która najlepiej pasuje do ich potrzeb: z siłownikami w tzw. jednej linii lub dobrze znany wysięgnik CASE z zachodzącymi na siebie siłownikami i zewnętrzną częścią wysuwaną „Extendahoe”. Niezależnie od preferowanego rozwiązania, Klienci mogą liczyć na wysokie parametry pracy podczas kopania oraz podnoszenia, z których słyną koparko-ładowarki marki CASE.

Dobrze znaną konstrukcję CASE z zachodzącymi na siebie siłownikami charakteryzuje krótszy wysięgnik, mniejsza wysokość transportowa oraz szczelna i dobrze zabezpieczona zewnętrzna część wysuwana.

Nowa konstrukcja z siłownikami w jednej linii poprawia widoczność i zapewnia większe siły zrywające
Nowa konstrukcja zachowuje kształt litery S wysięgnika, który jest cechą charakterystyczną części koparkowej w koparko-ładowarkach CASE. Zapewnia równomierne rozłożenie sił na całej jego długości, co decyduje o dużej odporności na naprężenia. Oprócz tego, węższa rama wysięgnika oferuje lepszą widoczność terenu roboczego z tyłu maszyny.

Nowa konstrukcja części koparkowej będzie wspaniałym rozwiązaniem dla operatorów poszukujących wyjątkowej siły zrywającej i większego zasięgu. Z odpowiednio 55,2 kN dla łyżki i 41 kN dla ramienia kopiącego, model 580ST z siłownikami w linii jest w stanie zaoferować niewiarygodnie dużą siłę zrywającą oraz zasięg 6647 mm od mocowania wysięgnika.

Konstrukcja części koparkowej typu „CASE DNA” pozwala na pracę w trudnych warunkach oraz ułatwia transport
Dobrze znana na rynku konstrukcja części koparkowej zwana „CASE DNA”, czyli ta z zewnętrzną częścią wysuwaną, stanowi idealne rozwiązanie dla wymagających warunków roboczych, ponieważ część smarowana nigdy nie styka się bezpośrednio z ziemią czy też innym materiałem, a podzespoły które się z nim stykają są dobrze chronione przed uderzeniami i gromadzeniem się materiału na ramieniu kopiącym.

Konstrukcja z zachodzącymi na siebie siłownikami zmniejsza całkowitą wysokość transportową wysięgnika w modelu CASE 580ST do zaledwie 3,5 m, dzięki czemu transport maszyny jest bardzo wygodny, bez strat czasu i paliwa. Oszczędność czasu zapewnia także opatentowane i zintegrowane z ramieniem kopiącym szybkozłącze hydrauliczne, dzięki któremu operator może szybko i wygodnie zmienić osprzęt koparki za pomocą przycisku w kabinie.

Model 580ST wyposażony w część koparkową „CASE DNA” czerpie z długiej historii nowatorskich rozwiązań tej marki. Od momentu wprowadzenia na rynek w 1957 roku pierwszej na świecie koparko-ładowarki zmontowanej na linii produkcyjnej w fabryce, CASE wyprodukował ponad 600 tys. tych maszyn. Koparko-ładowarki CASE stały się od tamtego czasu synonimem doskonałych parametrów pracy, wysokich udźwigów, wiodących na rynku głębokości kopania oraz znakomitych sił zrywających. Obecnie maszyny wykorzystują technologie opracowane w ramach koncernu CNH Industrial, które nie tylko pozwalają rozszerzyć ofertę, ale nade wszystko zapewniają Klientom możliwość dokonania wyboru w oparciu o ich indywidualne potrzeby.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik