dodano do ulubionych

Aktualności

2018

CASE prezentuje odświeżoną ofertę dla przemysłu drogowego, budowlanego, recyklingu i eksploatacji kamieniołomów na targach Intermat 2018

CASE prezentuje odświeżoną ofertę dla przemysłu drogowego, budowlanego, recyklingu i eksploatacji kamieniołomów na targach Intermat 2018

  • Opublikowane Cz sty 18, 2018
  • Turyn

Na targach Intermat 2018 CASE Construction Equipment zaprezentuje swoją ofertę produktową dla segmentów przemysłu drogowego, budowlanego, recyklingu i eksploatacji kamieniołomów w oparciu o wymagania tych grup konsumenckich. Na stoisku CASE znajdą się prawie wyłącznie modele, które wprowadzono na rynek w ciągu ostatnich 12 miesięcy, co odzwierciedla zaangażowanie marki w oferowanie swoim klientom najnowszych technologii, aby umożliwić im osiąganie maksymalnej skuteczności w realizacji robót i uzyskiwanie największej produktywności.

Oferta CASE dla branży drogowej.
Obszerna oferta CASE obejmuje zarówno spycharki, jak i równiarki, a ich asortyment spełnia w pełnym zakresie wymagania europejskich przedsiębiorstw budujących drogi, dostarczając rozwiązań łączących maksymalną produktywność z konkurencyjnym całkowitym kosztem eksploatacji (TCO).

Prezentowana, sprawdzona równiarka 836C spełnia wymogi normy emisji spalin Tier 4 Final dzięki opatentowanej technologii Hi-eSCR opracowanej przez FPT Industrial. Układ oczyszczania spalin zapewnia wiele korzyści pod względem sprawności, niezawodności i oszczędności. Model 836C, dzięki unikalnym rozwiązaniom technicznym, zapewnia operatorom komfort obsługi i wyjątkową sterowalność, dzięki którym równiarki CASE stoją na czele segmentu.

CASE zaprezentuje również spycharkę 1650M, którą zaprojektowano pod kątem poprawy produktywności: wyposażono ją w najnowszą technologię SCR opracowaną przez FPT Industrial; przekładnię hydrostatyczną o dużej sprawności i zaawansowany układ chłodzenia dostarczający ciągłą siłę uciągu oraz szeroką gamę dedykowanych akcesoriów decydujących o dużej uniwersalności. Przeprojektowane podwozie zbudowano z nastawieniem na niezawodność, a wszystkie podzespoły opracowano z uwzględnieniem długiego okresu eksploatacji, aby zmniejszyć koszty obsługi technicznej i zapewnić wysoki poziom wydajności w najtrudniejszych warunkach pracy.

Ofertę CASE dla robót infrastrukturalnych uzupełnia model siostrzanej marki IVECO w postaci modelu Stralis X-WAY. Nową gamę Stralis X-WAY zaprojektowano do prac budowlanych i warunków miejskich. Łączy w sobie doskonałe technologie IVECO oferujące niskie zużycia paliwa i bezpieczeństwo oraz koncepcyjną wytrzymałość w warunkach terenowych charakterystyczną dla najwytrzymalszych pojazdów, aby dostarczać wysoką produktywność i rewelacyjny całkowity koszt eksploatacji.

W ofercie dla miejskiego segmentu budowlanego, możliwości manewrowe oraz sprawność, CASE postawił na pierwszym miejscu
CASE oferuje firmom budowlanym szeroki wybór rozwiązań łączących doskonałą sprawność ze zdolnościami manewrowymi, zwrotnością i uniwersalnością wymaganymi, aby maksymalizować produktywność w warunkach miejskich. Prezentowany model Stralis X-WAY NP (Natural Power), zasilany z wykorzystaniem wiodącej technologii firmy IVECO wykorzystującej gaz ziemny, zapewnia małą emisję zanieczyszczeń – dodatkową korzyść dla rozwiązań logistycznych w budownictwie w przypadku robót realizowanych w centrach miast, w których obowiązują ograniczenia dla pojazdów z silnikami diesla i całodobowych placów robót objętych ograniczeniem emisji hałasu.

Koparka gąsienicowa CX145DSR jest doskonałą maszyną do pracy w strefach o ograniczonej przestrzeni takich, jak strefy miejskie. Modele CASE SR na placu robót oferują wszystkie zalety serii D, umożliwiając realizację robót w strefach o ograniczonej przestrzeni bez uszczerbku na wydajności. Maszyny zapewniają najwyższy udźwig w swojej klasie, gwarantując uzyskiwanie dużej produktywności w najróżniejszych zastosowaniach. Koparki serii D spełniają wymogi normy Tier 4 Final dzięki zastosowaniu technologii selektywnej redukcji katalitycznej (SCR) i katalizatora utleniającego (DOC), które maksymalizują czasu eksploatacji i sprawność.

Prezentowaną koparko-ładowarkę CASE 695ST zmodernizowano w zeszłym roku, aby spełniała wymogi normy emisji spalin Tier 4 Final dzięki zamontowaniu prostego rozwiązania opartego wyłącznie na technologii SCR opracowanego przez FPT Industrial. Aktualizacja objęła również wybór geometrii części koparkowej, aby spełniać różne wymogi, które stawia lokalizacja robót w obszarach miejskich. Wysięgnik z siłownikami w jednej linii jest wspaniałym rozwiązaniem dla operatorów poszukujących wyjątkowej siły zrywającej i doskonałego zasięgu, w połączeniu z lepszą widocznością strefy roboczej z tyłu maszyny. Z drugiej strony, konstrukcja części koparkowej tzw. „CASE DNA” stanowi idealne rozwiązanie dla wymagających warunków roboczych, ponieważ część stała wysuwu ramienia nigdy nie styka się bezpośrednio z ziemią, a podzespoły które się z nim stykają są chronione przed uderzeniami i gromadzeniem się materiału.

W warunkach miejskich zwrotność jest cechą nieodzowną, a w tym obszarze mini koparki CASE z serii C nie mają sobie równych. Prezentowany model CX17C zapewnia nieporównywalne w tej kategorii produktywność, komfort i bezpieczeństwo w strefach o gęstej zabudowie. Siła przepływu hydraulicznego daje wyjątkową wydajność kopania i szybkość cyklu. Funkcja automatycznego przełączania na niższy bieg, optymalizuje przyczepność i prędkość, a sterowana joystickiem hydraulika pomocnicza umożliwiają operatorowi wykonanie pracy jeszcze szybciej. Model 2,6-tonowy CX26C prezentowany na stoisku posiada doskonałe zakresy pracy, dzięki najlepszym w swojej klasie: zasięgowi oraz głębokości kopania, a także obszernym kątom mechanizmu obrotu wysięgnika. Maszynę charakteryzuje ekstremalna uniwersalność dzięki udostępnieniu do niej szeregu opcji: wybór długości ramienia, dodatkowe przeciwwagi, gąsienice gumowe. Sterowana jednym lub dwoma joystickami hydraulika pomocnicza umożliwia korzystanie z różnego osprzętu. Te dwie mini koparki należą do nowej serii C, która oferuje szeroki wybór modeli od 1,7 do 6,0 ton dla firm pracujących w warunkach miejskich.

Dzięki najlepszej w ich klasie mocy silnika i sile odspajania łyżki, ładowarki o sterowaniu burtowym CASE zapewniają osiągi i produktywność w strefach o ograniczonej przestrzeni na budowach w obszarach miejskich, oferując równocześnie wygodne środowisko pracy i doskonałą widoczność z największej kabiny w swojej klasie.

Również idealne rozwiązanie dla miejskich placów budowy stanowią kompaktowe ładowarki kołowe CASE. Dwa mniejsze modele dają nam wybór rodzaju ramy ładowarkowej – wersja XT o znakomitym zasięgu, widoczności i precyzji prowadzenia ramion równolegle do podłoża, oraz wersja Z-Bar charakteryzującą się wysoką siłą odspajania.

Firmy budowlane zainteresuje również IVECO Daily: ten pojazd, laureat wielu nagród, zdobył doskonałą reputację z tytułu swojej siły, uniwersalności, osiągów i trwałości. Najwytrzymalszy spośród pojazdów lekkich, dzięki wyjątkowym osiągom, jako jedyny na rynku oferuje warianty o dużej masie do 7,2 ton i ładowności do 4700 kg. Prezentowany pojazd to Daily Hi-Matic Natural Power, członek rodziny Daily Blue Power, która stanowi ofertę zrównoważonych i skutecznych rozwiązań dla potrzeb miejskich i ostatnio ukoronowanych nagrodą International Van of the Year 2018.

W segmencie miejskim znajdzie się również betonomieszarka IVECO Stralis X-WAY. Elektryczna betonomieszarka CIFA montowana na Stralis X-WAY NP jest pierwszą elektryczną betonomieszarką montowaną na pojazdach ciężarowych napędzanych biogazem lub CNG. Pojazd nie tylko zapewnia bardzo niską emisję hałasu oraz poziomy emisji cząstek stałych i CO2 bliskie zera, ale również doskonałe cechy eksploatacyjne z wyjątkową ładownością betonu na poziomie 8 m3 – porównywalną z najlepszymi podwoziami z silnikiem diesla.

Sprzęt zaprojektowany do pracy w trudnych warunkach w sektorze recyklingu
CASE oferuje gamę sprzętu specjalnego opracowanego do pracy w trudnych warunkach eksploatacji w sektorze recyklingu i gospodarowania odpadami. Oferta obejmuje ładowarki kołowe z serii G w konfiguracji do gospodarki odpadami, wraz z nowym modelem prezentowanym pierwszy raz na targach Intermat: 821G Waste Handler. Ten model zaprojektowano specjalnie do pracy w trudnych warunkach eksploatacji takich, jak gospodarka odpadami i recykling. Wyposażono go w sprawdzoną technologię HI-eSCR opracowaną przez FPT Industrial, która nie wymaga zaworu EGR lub filtra cząstek stałych i którą charakteryzuje również ogromna zaleta zachowywania bezpieczeństwa w pobliżu materiałów łatwopalnych dzięki małej temperaturze układu wydechowego.

CASE oferuje również koparkę gąsienicową CX290D w wersjach do przeładunku materiałów (MH) i ładowania złomu (SL), które są idealnie dostosowane do sektora recyklingu. Na stoisku znajdzie się model CX290D SL, wyposażony we wzmocniony prosty wysięgnik i ramię typu „gęsia szyja” zaprojektowane specjalnie, aby zapewniać wydajność, niezawodność i trwałość w zastosowaniach tego typu.

Potężną ładowarkę o sterowaniu burtowym z pionowym prowadzeniem ramion SV340, również poddano modernizacji w zeszłym roku, co zapewniło jej większą wydajność i niezrównaną siłę odspajania łyżki. Najprzestronniejsza kabina w tej klasie zapewnia widoczność w zakresie 360 stopni – ogromny atut w przypadku pracy w zatłoczonym zakładzie recyklingu i gospodarowania odpadami. Wytrzymała tylna pokrywa, która zabezpiecza chłodnice, zapewnia doskonałą ochronę w trudnych warunkach eksploatacji, w których pracuje ta maszyna.

Hakowiec Stralis X-Way IVECO prezentowany na stoisku doskonale uzupełnia ofertę CASE, oferując przemysłowi recyklingu swoją wyjątkową zwrotność, zwarte wymiary zewnętrzne, prześwit, napęd i dużą ładowność.

CASE zapewnia dużą produktywność i niezawodność w segmencie maszyn do eksploatacji kamieniołomów
Segment maszyn do eksploatacji kamieniołomów wymaga maksymalnego czasu pracy i niezmiennie wysokiej wydajności, aby zapewniać najwyższy poziom produktywności. CASE spełnia te potrzeby dzięki wykorzystaniu przełomowych technologii i oferowaniu skutecznych maszyn zapewniających niezawodność, moc i konkurencyjny całkowity koszt posiadania.

Koparka gąsienicowa CX750D w strefie maszyn do eksploatacji kamieniołomów to największa i najpotężniejsza maszyna w gamie koparek CASE. Zaprezentowana na Steinexpo 2017, zapewnia najlepszą produktywność w swojej klasie, dzięki mocy 512 KM i sile odspajania łyżki 366 kN. Maszyna spełnia wymagania normy Tier 4 Final przy minimalnej obsłudze technicznej, braku filtra cząstek stałych (DPF), braku regeneracji DPF lub innych kosztów eksploatacyjnych. Podwozie i przedni osprzęt wzmocniono w większości modeli serii D: w szczególności model CX750D umożliwia pracę w najcięższych warunkach eksploatacji, zapewniając maksymalny czas pracy bez przestojów.

Na stoisku znajdzie się również 30 tonowa koparka gąsienicowa CX300D, która zapewnia największą wydajność w swojej klasie nawet w trudnych warunkach eksploatacji w kamieniołomach.

Koparki gąsienicowe CASE zapewniają stałą wysoką wydajność kopania i ładowania. Funkcje pozwalające oszczędzać energię wbudowane w inteligentny układ hydrauliczny znacznie wpływają na mały koszt obsługi i wysoką produktywność.

Wielokrotnie nagradzane ładowarki kołowe serii G stanową prawdziwy atut dla kamieniołomów. Największa w ich klasie szyba przednia zapewnia doskonałą widoczność, a dobry stosunek ładowności do masy zapewnia maksymalną produktywność. Seria G oferuje doskonałe warunki pracy operatora, które obejmują kabinę ciśnieniową z filtrami HEPA i z aktywnym węglem w opcji, interfejs sterowania klasy premium, konsolę wbudowaną w fotel i sterowanie joystickiem z czujnikami proporcjonalnymi prędkości.

Stoisko segmentu maszyn do eksploatacji kamieniołomów będzie uzupełniać wywrotka HD9 8X6 Euro VI, reprezentująca gamę pojazdów IVECO Astra przeznaczonych do pracy w trudnych warunkach eksploatacji w przemyśle wydobywczym ropy i gazu, górnictwie, kamieniołomach, wielkich budowach i transporcie ciężkim. Każdy najdrobniejszy szczegół, od wysokowydajnego układu napędowego i prostych układów elektronicznych opracowano, aby zapewnić najwyższy poziom wydajności, wytrzymałości i niezawodności w realizacji najcięższych prac.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik