dodano do ulubionych

Aktualności

2020

CASE Construction Equipment dostarcza 125 jednostek Ministerstwu transportu Angoli

CASE Construction Equipment dostarcza 125 jednostek Ministerstwu transportu Angoli

  • Opublikowane Śr lip 1, 2020
  • Turin

Marka CASE Construction Equipment odnotowała jedną z największych dostaw w 2020 r. z zamówieniem 125 jednostek dla Ministerstwa transportu Angoli. W czasie globalnej pandemii COVID-19 sektor budowlany zaczął zauważać wzrost aktywności, gdy rządy krajów o spadkowej tendencji zakażenia wkraczają w kolejne etapy, z których wiele obejmuje przywrócenie wybranych działań budowlanych.

Ostatnie oznaki zachęty pochodzą z Afryki, dzięki sporej dostawie do Angoli. W wyniku przetargu wygranego przez Garcia SA, kluczowego partnera firmy CASE w tym kraju, zamówienie składa się z 35 koparko-ładowarek, 20 koparek gąsienicowych, 35 spycharek i 35 równiarek. Usługi posprzedażowe związane z tą dostawą są wspierane przez dealera CASE, Ivecar SA. Pomimo logistycznego spowolnienia z powodu COVID-19 dostawa przebiegła sprawnie.

W związku z tym, że Angola jest jednym z najbardziej inwestujących w drogi krajów w Afryce, rozwój infrastruktury jest tam bardzo ważny. Maszyny firmy CASE będzie wykorzystywany do wsparcia budowy i konserwacji dróg w kraju dzięki wysokiej wydajności i wytrzymałości sprzętu firmy CASE idealnie dopasowanego do trudnych warunków.

Podczas kryzysu pandemii firma CASE kontynuowała wsparcie sieci globalnych dealerów i kontynuowała usługi posprzedażowe. Większość z 67 globalnych zakładów CNH Industrial została ponownie otwarta. Aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo swoim pracownikom, firma ustanowiła globalny protokół bezpieczeństwa COVID-19 , który obowiązuje w zakładach i centrach logistycznych. Protokół zawiera ponad 40 różnych środków i jest zgodny z lokalnymi rozporządzeniami we wszystkich krajach, w których prowadzona jest działalność firmy.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik