dodano do ulubionych

Aktualności

2020

Firma CASE udostępnia nową wersję platformy telematycznej SiteWatch

Firma CASE udostępnia nową wersję platformy telematycznej SiteWatch, z nowym panelem nawigacyjnym i uproszczoną obsługą

  • Opublikowane Śr lip 22, 2020

CASE Construction Equipment wprowadza platformę telematyczną nowej generacji SiteWatch, wyposażoną w nowy, intuicyjny w obsłudze panel nawigacyjny oraz nowe sekcje podglądu, które przedstawiają kluczowe informacje bez konieczności czasochłonnego wyszukiwania danych.

Platformę SiteWatch można zamówić do wszystkich maszyn CASE z bieżącej produkcji. Dla klientów już będących w posiadaniu maszyny, SiteWatch jest dostępna jako opcja modernizacji z planem subskrypcji od 1 do 5 lat. Rozwiązanie SiteWatch spełnia wymagania normy telematycznej Association of Equipment Management Professionals (AEMP) 2.0, która zapewnia jego zgodność z mieszanymi flotami.

„Nowa platforma telematyczna CASE SiteWatch oferuje użytkownikom wgląd w kluczowe dane na bardzo przejrzystym, intuicyjnym panelu nawigacyjnym, przy biurku czy na tablecie umożliwia sprawdzenie parametrów pracy maszyny” – mówi Marnix Korpershoek, Construction Equipment Digital Precision Solutions and Telematics Sales & Support Manager Europe, CNH Industrial Nowy panel zawiera łatwe w obsłudze menu na górze ekranu, powyżej pięciu widżetów, które przedstawiają kluczowe dane eksploatacyjne, takie jak podsumowanie informacji o maszynie, wyszukiwanie sprzętu, raport dotyczący paliwa i stan alarmów. Dzięki nowemu menu kluczowe raporty oraz ogólny stan konserwacji dostępne są po kliknięciu. Podobnie jak alarmy dot. lokalizacji, czy kody usterek, niezwłocznie pokazywane są w panelu.

Dzięki telematyce SiteWatch floty, bez względu na wielkość, mogą pracować wydajniej, i to pod wieloma względami:

  • Uproszczone zarządzanie flotą: Zawsze wiesz, gdzie znajduje się każda maszyna, jaki jest jej stan roboczy oraz czy potrzebne są konserwacja lub serwis.
  • Zrozumienie wykorzystania sprzętu: Wiedza, kiedy i jak sprzęt jest używany, może zwiększyć dochodowość i obniżyć łączny koszt posiadania sprzętu, a także pomóc w podejmowaniu mądrych decyzji w kwestii zakupu lub wynajmu maszyn.
  • Analiza obciążenia i wydajności: Dzięki danym telematycznym menedżerowie flot i właściciele firm uzyskują doskonały wgląd w to, jak maszyny są używane oraz czy, przy udziale pracowników, wykorzystują ich cały potencjał.
  • Ostrzeżenia i alarmy w czasie rzeczywistym: Pora na wymianę oleju? Temperatura silnika wykracza poza preferowany zakres? Menedżerowie floty i właściciele firm otrzymują ostrzeżenia na bieżąco, aby wiedzieć, czy maszyny wymagają uwagi.
  • Partnerstwo z dealerem w sprawie konserwacji zapobiegawczej: Udostępnij swojemu lokalnemu dealerowi CASE dostęp do danych telematycznych, aby aktywnie współpracował w zakresie konserwacji,
  • Bezpieczeństwo maszyn: Dzięki danym telematycznym łatwo jest odnaleźć skradziony sprzęt – co oznacza mniejsze koszty niż w razie konieczności ponownego zakupu i przestojów w pracy.

To tylko kilka sposobów, w jakie platforma telematyczna SiteWatch firmy CASE pozwala usprawnić działania z wykorzystaniem maszyn.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik