dodano do ulubionych

Aktualności

2020

Firma CASE wprowadza na rynek serii B

Firma CASE wprowadza na rynek nowe mini ładowarki gąsienicowe i kołowe serii B

  • Opublikowane Wt mar 10, 2020
  • Turyn

Firma CASE Construction Equipment przedstawiła kolejną generację mini ładowarek gąsienicowych (CTL) i kołowych (SSL) serii B. Pięć modeli CTL i dziewięć modeli SSL obejmuje kinematykę promieniową i pionową, a także różne klasy mocy i wielkości, dając operatorom możliwość wyboru sprzętu najlepiej dopasowanego do ich miejsca pracy (patrz tabela modeli na końcu komunikatu prasowego).

„Poprzez serię B udało się znacząco usprawnić miniładowarki CASE, aby zapewnić nowatorskie i intuicyjne działanie, a jednocześnie sprostać wymaganiom ciężkich robót ziemnych i wykorzystywanego osprzętu”, powiedział Egidio Galano, Menedżer produktu Compact, CASE Construction Equipment Europe. „Seria B zachowuje ramę i styl poprzednich miniładowarek CASE, ale z dodatkiem niezbędnych systemów operacyjnych przeprojektowanych pod kątem najlepszej wydajności. Zostały one w pełni zintegrowane aby zapewnić najlepsze połączenie wydajności, wydajności i wygody.”

Prosta obsługa operatora
Nowe mini ładowarki CASE serii B mają całkowicie przeprojektowany interfejs operatora; uruchamianie zapłonu za pomocą przycisku, łatwe sterowaniem przepustnicą i intuicyjnymi przełącznikami dla wszystkich głównych funkcji maszyn. Podczas określania specyfikacji maszyny operatorzy mogą również wybierać między sterowaniem mechanicznym a elektrohydraulicznym. Zupełnie nowy 8-calowy wielofunkcyjny wyświetlacz LCD z kamerą cofania jest dostarczany ze wszystkimi modelami elektrohydraulicznymi. Ponadto modele elektrohydrauliczne zapewniają dodatkową prostotę przełączania między trybami pracy ISO i H za naciśnięciem przycisku.

Nowy 8-calowy wielofunkcyjny wyświetlacz LCD służy jako centrum dowodzenia dla maszyny. Obejmuje jedyną w branży kamerę cofania z obrazem wyświetlanym na ekranie z danymi na temat pracy maszyny. Kamera działa zarówno do przodu, jak i do tyłu oraz poprawia wiodącą w branży widoczność serii B, zapewniając jeszcze lepszą perspektywę z miejsca pracy. Inne cechy maszyny:

  • Nowa wydajność sterowania elektrohydraulicznego: Operatorzy mogą wybrać spośród 3 stopni szybkości reakcji maszyny lub niezależnie ustawić prędkość pochylania, podnoszenia i jazdy, a także ramię ładowarki i sterowanie napędem, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom pracy.
  • Nowa funkcja tryb pełzania „Creep Speed”: Umożliwia ustawianie prędkości maszyny z „pełzaniem”, a jednocześnie niezależne ustawianie prędkości pracy osprzętu za pomocą przepustnicy w celu optymalnego wykorzystania przepływu hydraulicznego
  • Nowe profile operatorów: Operatorzy mogą zapisywać profile ustawień w celu dopasowania ich do indywidualnych preferencji operatora lub typów zadań.
  • Nowy tryb ekonomiczny i ochrona silnika: Nowe miniładowarki CASE serii B wyposażone są w tryb ochrony silnika a także wyłącznik zapłonu, co wydłuża żywotność i wydajność silnika, akumulatora oraz innych krytycznych układów.
  • Nowy wyświetlacz w stylu samochodowym: Od podstawowych informacji, takich jak liczba godzin pracy silnika i poziom płynów, po „licznik przebiegu dziennego” i informacje eksploatacyjne, które zapewniają menedżerom flot i operatorom lepszy wgląd w wydajność maszyny.
  • Ułatwione rozwiązywanie problemów: Nowe kody błędów pozwalają lepiej identyfikować określone problemy, z którymi może się spotkać maszyna, i ułatwiają komunikację z dealerem w jak najszybszego rozwiązania.

Wiodąca w branży widoczność
Miniładowarki oferują wiodącą w branży widoczność w zakresie 360 stopni – poprawioną dodatkowo przez nową kamerę cofania, a także szerokie lusterko wsteczne. Niski próg wejściowy i duże okno przednie zapewniają doskonałą widoczność przodu i osprzętu maszyny. Duże okna boczne i duże zakrzywione okno tylne zapewniają doskonałą widoczność na boki i tył maszyny. Widoczność z tyłu jest dodatkowo wspierana przez nisko nachylone tylne pokrywy i wyjątkowo niski profil typu H-Link w modelach z pionowym unoszeniem, co zapewnia lepszą widoczność w porównaniu z konkurencją.

Bardziej komfortowa obsługa operatora
Bardzo niski próg wejściowy pozwala na łatwe wejście i wyjście z kabiny. CASE posiada jedną z najszerszych kabin w branży, zapewniając doskonałą przestrzeń dla większego komfortu operatora. Joysticki w modelach elektrohydraulicznych zostały zaprojektowane z węższym, wygodniejszym uchwytem, bliższym układem przełączników dla łatwiejszej obsługi. Elementy również zostały zmniejszone, aby zapewnić operatorom więcej miejsca na nogi.

Modele sterowane mechanicznie SR210B i większe są również wyposażone w joysticki wspomagane w celu ułatwienia obsługi i zmniejszenia zmęczenia operatora.

Uchwyt na kubki i schowki w wybranych modelach również zostały przesunięte, aby zapewnić jeszcze więcej miejsca na nogi, a opcje, takie jak radio Bluetooth, dodatkowo zwiększają komfort pracy.

Ponad 50 lat mocy i wydajności
CASE produkuje miniładowarki od ponad 50 lat. Nowe modele serii B wykorzystują to dziedzictwo, aby zapewnić największe siły odspajania, szereg opcji hydraulicznych pozwalających każdej maszynie na pracę z różnymi osprzętami, a także wymiary kół i gąsienic pozwalające operatorom na pewną pracę w każdym terenie. Dostępność kinematyki pionowej oraz promieniowej zapewnia mnogość aplikacji; od robót ziemnych i sortowania, po załadunek i przeładunek materiałów.

Miniładowarki CASE z serii B zapewniają różne opcje przepływu oleju do obsługi osprzętu hydraulicznego o dużej wydajności, takiego jak strugarki i mulczery. Wszystkie modele posiadają są wyposażone w wyjścia hydrauliczne umożliwiające łatwą zmianę osprzętu bez użycia dodatkowych narzędzi.

Dodatkowe opcjonalne funkcje, takie jak Ride Control i samopoziomowanie, dodatkowo poprawiają wydajność pracy.

Bezobsługowe silniki i łatwość serwisowania
Modele serii B (z wyjątkiem SR160B), wyposażone są w chłodzony układ recyrkulacji spalin CEGR z bezobsługowym katalizatorem DOC, lub w konstrukcję CEGR z selektywnym oczyszczaniem katalitycznym (SCR, 90 koni mechanicznych), które wymagają jedynie napełniania płynem AdBlue.

Obsługa codzienna wszystkich modeli jest ułatwiona; wszelkie niezbędne punkty serwisowe umieszczono w czytelny sposób z tyłu maszyny. Menedżerowie flot mogą jeszcze bardziej uprościć obsługę modeli B, dodając opcjonalną telematykę CASE SiteWatch™, która zapewnia dodatkowy wgląd w dane operacyjne, okresy serwisowe i całkowitą wydajność maszyny. Dealerzy CASE mogą uzyskać dostęp do tych danych w celu zaoferowania planów przeglądowych.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik