dodano do ulubionych

Aktualności

2021

CASE Construction Equipment rozszerza ofertę midi i minikoparek

CASE Construction Equipment rozszerza ofertę midi i minikoparek

  • Opublikowane Śr wrz 1, 2021
  • Turin

CASE Construction Equipment zamierza rozszerzyć swoją ofertę produktów w związku z tym, że firma CNH Industrial NV (NYSE: CNHI / MI: CNHI) ogłosiła podpisanie umowy na natychmiastowe odkupienie 90% kapitału akcyjnego grupy Sampierana SpA, prywatnej włoskiej firmy, która specjalizuje się w rozwoju, produkcji i komercjalizacji maszyn do robót ziemnych, podwozi i części zamiennych, uzyskując następnie 100% kontroli nad spółką w ciągu czterech lat od zakończenia transakcji.

Uznana w branży budowlanej za linię małych i średnich koparek marki Eurocomach oraz za podwozia specjalistyczne, grupa Sampierana odnotowuje doskonałe wyniki każdego roku, zwłaszcza w Europie, i jest uznawana za symbol niezawodności, jakości i innowacyjnej technologii. Szerokie portfolio produktów, wysoka zdolność ich dostosowywania i istniejące prototypy zasilania elektrycznego idealnie pasują do zorientowanego na Klienta i zrównoważonego podejścia firmy CNH Industrial oraz znacznie zwiększają wewnętrzną ofertę produktową i technologiczną firmy.

Przejęcie umożliwi CASE Construction Equipment zintegrowanie mini- i midi Eurocomach, podwozi Sampierana i części zamiennych z obecnym portfolio produktowym, wraz z istniejącymi, dotychczasowymi, zewnętrznymi partnerami OEM.

Stefano Pampalone, Prezes dywizji Construction w CNH Industrial, ogłosił: „Ta umowa jest ważnym krokiem w naszej strategii przyszłego rozwoju naszej marki. Umożliwi nam lepszą obsługę naszych Klientów dzięki pełnej linii małych i średnich koparek. Tak znacząca inwestycja jest dowodem zaangażowania CNH Industrial w naszą działalność związaną z maszynami budowlanymi, lepszej pozycji naszych marek na rynku mini- i midi koparek o dużym popycie poprzez integrację naszej obecnej oferty z produktami o sprawdzonej jakości i niezawodności”.

Siedziba i zakłady produkcyjne grupy Sampierana znajdują się we Włoszech. Ponadto prowadzi ona w pełni kontrolowaną spółkę zależną z zakładami produkcyjnymi w Kunshan w Chinach.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik