dodano do ulubionych

Aktualności

2021

CASE zdobywa prestiżową nagrodę Good Design®

CASE zdobywa prestiżową nagrodę Good Design® za „Project Zeus”

  • Opublikowane Pn sty 11, 2021
  • Racine, Wis.

„Projekt Zeus” dotyczy koparko-ładowarki CASE 580 EV — pierwszej elektrycznej koparko-ładowarki w branży budowlanej. Nagroda została przyznana za „najbardziej innowacyjny i awangardowy projekt graficzny, przemysłowy i produktowy, jaki kiedykolwiek powstał na świecie”.

CASE Construction Equipment otrzymało nagrodę Good Design Award® 2020 od Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design i Metropolitan Arts Press za „Project Zeus ”: koparko-ładowarka CASE 580 EV (pojazd elektryczny) — pierwsza na świecie elektryczna koparko-ładowarka, która obecnie oferowana jest wyłącznie na rynku amerykańskim. Nagroda jest wyrazem uznania dla „najbardziej innowacyjnych i najnowocześniejszych na świecie projektów przemysłowych, graficznych i produktowych”.

To trzeci zwycięski projekt CASE w ciągu czterech lat. Ładowarki kołowe CASE z serii G zostały nagrodzone w 2017 r., a ładowarka kołowa zasilana metanem,Project Tetra, zdobyła nagrodę w 2019 roku.

Nagroda jest wyrazem uznania dla dziedzictwa marki CASE, reprezentowanej przez gamę produktów, która powstaje od 1957 roku, z zasadą zrównoważonego rozwoju stosowaną zarówno w czystej eksploatacji (brak emisji spalin/eliminacja oleju napędowego), jak i w wyrazistej i przejrzystej konstrukcji samej maszyny. „Project Zeus” był również chwalony za innowacyjne elementy projektu oświetlenia/podświetlenia, solidne i czyste linie i kontury, specjalną metaliczną kolorystykę „Power Tan” oraz nowoczesne i intuicyjne odczucia użytkownika, które łączy tradycyjną obsługę koparki ze specjalizacją w zakresie elektryfikacji.

„Koncepcja narodziła się z połączenia istoty dziedzictwa CASE z misją zrównoważonego rozwoju, tworząc przejrzysty i prosty projekt” - mówi David Wilkie, dyrektor CNH Industrial Design Center. „Realizacja projektu jest niezwykle praktyczna i skoncentrowana na funkcjonalności, oferując jednocześnie charakterystyczne elementy projektu, które wyrażają moc i postęp: od oświetlenia poprzez kolor oraz przez sposób interakcji operatora z maszyną. „Project Zeus” przedstawia zrównoważony rozwój i przyszłościowe myślenie naszej branży”.

Elektryfikacja sprzętu budowlanego i nacisk na zrównoważone źródła energii oraz posiadanie/eksploatacja maszyn to ważne czynniki dla publicznych i prywatnych właścicieli flot na całym świecie. CASE 580 EV osiąga to, eliminując emisje spalin, olej napędowy oraz inne płyny eksploatacyjne, oferując jednocześnie konstrukcję ściśle powiązaną z niezawodną wydajnością koparek CASE. Nasze Centrum Wzornictwa Przemysłowego CNH połączyło je z czystą, nowoczesną estetyką, która zaskoczyła wszystkich, gdy maszyna została zaprezentowana na targach CONEXPO 2020.

Z praktycznego punktu widzenia moc i osiągi CASE 580 EV są takie same jak w przypadku koparko-ładowarek z silnikiem wysokoprężnym, ale maszyna ma znacznie niższe koszty eksploatacji, przy zerowej emisji spalin — stanowiącej ważny czynnik dla dostawców wykorzystujących paliwa alternatywne i redukującym emisje spalin. Podczas prac w środowisku miejskim skorzystają również z redukcji hałasu. Od momentu wprowadzenia na rynek maszyna zdobyła wiele branżowych nagród i wyróżnień jako jedna z najlepszych i najważniejszych nowości wśród maszyn budowlanych roku 2020.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik