dodano do ulubionych

Aktualności

2021

Dwie równiarki CASE 856C poszerzyły flotę jednej z wiodących firm budowlanych w Czechach

Dwie równiarki CASE 856C poszerzyły flotę jednej z wiodących firm budowlanych w Czechach

  • Opublikowane Cz lut 25, 2021
  • Turyn

Dwie równiarki CASE 856C niedawno rozpoczęły pracę w sektorze budowlanym w Czechach. Równiarki te zostały zakupione od autoryzowanego dealera AGROTEC servis s.r.o i działają w firmie budowlanej Eurovia CS, która cieszy się międzynarodowym uznaniem.

-Tego roku zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą flotę maszyn. - Komentuje Iveta Štočková, rzecznik, kierownik ds. komunikacji i marketingu w firmie Eurovia CS. Kontynuuje: - Wśród wielu innych sprzętów, wybraliśmy zakup dwóch równiarek CASE. Te maszyny natychmiast dołączyły do pozostałego sprzętu na placach budów, na terenie Czech.

Historia firmy Eurovia CS sięga ponad 65 lat i jest ona największą firmą w branży w Cechach. Na rynku krajowym realizuje niemal tysiąc projektów rocznie.

Menedżer ds. marketingu w Środkowej i Wschodniej Europie Dominik Ziemczonek, CASE Construction Equipment Europe, powiedział: - Zawsze cieszymy się, gdy maszyny CASE są używane w kluczowych pracach w danym kraju. W trakcie budowy nowych sieci drogowych te równiarki będą odgrywały ważną rolę w jeszcze lepszym łączeniu społeczności w Czechach. Dodaje również: - Precyzja i wydajność modelu 856C pomaga firmom jeszcze szybciej wypełniać takie cele i pracować efektywniej.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik