dodano do ulubionych

Aktualności

2021

Koparka CASE CX210D otrzymała doskonałe oceny

Koparka CASE CX210D otrzymała doskonałe oceny na cenionym kanale YouTube - Świat Operatora

  • Opublikowane Wt mar 2, 2021
  • Turyn

Na obrzeżach historycznego miasta Bystrzyca Kłodzka, które leży w województwie Dolnośląskim w Polsce, firma CASE Construction Equipment pomaga budować kompleks międzynarodowej strzelnicy przeznaczonej do użytku komercyjnego jak i pracowników służb mundurowych. Po zakończeniu budowy strzelnica będzie gościć kilka międzynarodowych zawodów strzeleckich, pomoże w rozwoju turystyki i handlu w regionie południowo-zachodniej Polski.

Koparka CASE CX210D jest wykorzystywana przez Usługi Operatorskie K&DD Dawid Droździk do wspomagania budowy strzelnicy. Koparką pracuje Dawid Droździk, operator cenionego kanału YouTube – Świat Operatora.

CX210D jest intensywnie wykorzystywany, Droździk wyjaśnia. Dodaje również: Od dostarczenia przez firmę pracowała 10-11 godzin każdego dnia. W pierwszym miesiącu pracy na budowie strzelnicy przepracowała 220 godzin. Według Droździka maszyna była tak intensywnie wykorzystywana z uwagi na bardzo zróżnicowany harmonogram prac w ciągu dnia. Każdego dnia maszyna może pracować przy skarpowaniu, wyrównywaniu terenu i kopaniu.

Droździk przyznaje, że budowa strzelnicy obejmuje szczególne wyzwania przy robotach ziemnych, a najbardziej oczywistym przykładem jest trudny teren działań. - Na miejscu pracujemy przy twardej glinie i łupku, które w najlepszym wypadku stanowią trudne połączenie. Jest także dużo błota przy górnych krawędziach gąsienic, a także strome podjazdy i zjazdy, po których musimy się przemieszczać. Dlatego wykorzystanie koparki gąsienicowej było dla nas tak istotne. W rzeczywistości byłem nieco zaskoczony imponującą stabilnością CX210D podczas pracy na pochyłościach. Jej balans sprawia, że prace przy nachyleniach i poziomowaniu są znacznie prostsze.

Pan Droździk opisuje także wydajność maszyny z punktu widzenia operatora: - Jedną z najbardziej widocznych cech maszyny jest prędkość i precyzja działania ramienia. Używamy łyżki 1,1 m3, a ruchy ramienia są szybkie, co oznacza, że możemy wykonywać nasze zadania szybko i pod pełną kontrolą. Wydaje mi się, że jest to możliwe dzięki dobrze zsynchronizowanemu układowi hydraulicznemu CX210D, który uzupełniany jest przez dobrze skoordynowany łamany wysięgnik, który sprawia, że pochylanie w najróżniejszych sytuacjach jest bardzo proste. Tłumaczy dalej: - Prędkość i skuteczność były kluczowe dla tego projektu, ponieważ pracujemy pod presją czasu, aby plac budowy był przygotowany do kolejnego etapu.

Są także proste rzeczy, które mogą ułatwić życie operatora. Jednak konstrukcja maszyny sama w sobie wykonuje sporo pracy za nas. Kabina jest bardzo przestronna, a fotel operatora jest wygodny. Taki poziom komfortu jest bardzo istotny podczas pracy przez 10 godzin dziennie.

Menedżer ds. marketingu w Środkowej i Wschodniej Europie Dominik Ziemczonek, CASE Construction Equipment Europe, na placu budowy powiedział: - Zawsze jesteśmy szczęśliwi, gdy słyszymy pozytywne opinie naszych klientów. Jednak tak pochlebna opinia od utalentowanego i pełnego pasji operatora jest tym bardziej satysfakcjonująca. Precyzja, szybkość i uniwersalność to kluczowe cechy, dla których warto kupić koparkę CX210D i miło nam słyszeć kiedy Dawid mówi, że CX210 spełnia te kryteria.

CX210D z pewnością zrobiła solidne wrażenie na Panu Droździku, który podsumowuje: - Ta maszyna z pewnością spełniła moje oczekiwania i wymagania w kwestii koparki gąsienicowej. Jeśli miałbym kupić więcej maszyn z tej linii, firma CASE z pewnością jest do tego odpowiednia.

Ziemczonek ma kilka słów na zakończenie: - Z punktu widzenia operatora, komfort i wydajność do najważniejsze elementy. W firmie CASE wiemy, że nasze koparki posiadają te zalety, ale doskonale jest mieć ich potwierdzenie w trudnych warunkach pracy.

Podsumowuje: Obecnie czekamy na postęp dalszego etapu prac budowlanych w Bystrzycy Kłodzkiej i z pewnością będziemy przyglądać się kolejnym projektom Dawida.

Zachęcamy do odwiedzenia kanału Świat Operatora na portalu YouTube, gdzie Droździk prezentuje wysokiej jakości i zróżnicowane filmy o pracach ziemnych, aby zobaczyć więcej treści dotyczących branży budowlanej. Łącze do tego kanału znajduje się tutaj: www.youtube.com/channel/UC8zCIh6ZqG8VLlJXEfz4HeA

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik