dodano do ulubionych

Zasoby

Aktualności

2022

OFICJALNE OŚWIADCZENIE: CASE po raz pierwszy przedstawia rozszerzoną linię minikoparek z akumulatorowo-elektrycznym modelem CX15 EV

  • Opublikowane Śr lut 23, 2022
  • Turyn

CASE Construction Equipment przybliżył rozszerzoną ofertę minikoparek podczas wydarzenia CNH Industrial Capital Markets Day, które odbyło się 22 lutego 2022 r. w Miami Beach na Florydzie. Pokaz obejmował debiut CASE CX15 EV (pojazd elektryczny), elektrycznej minikoparki, która ma pojawić się na rynku europejskim w 2023 roku.

CASE CX15 EV to minikoparka o masie 1,3t napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 16 kW - posiada rozsuwane gąsienice, które zmniejszają szerokość maszyny do około 790mm, umożliwiając przechodzenie przez drzwi i pracę w ograniczonych przestrzeniach. Może również pracować bardzo blisko konstrukcji i przeszkód dzięki konstrukcji o minimalnym promieniu obrotu. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 21,5 kWh jest ładowany za pomocą ładowarki pokładowej 110 V/220 V lub zewnętrznej szybkiej ładowarki, która umożliwia bardzo szybkie naładowanie maszyny, zazwyczaj w ciągu 90 minut. W zależności od rodzaju pracy, CASE CX15 EV zapewni wystarczającą moc do pracy przez cały ośmiogodzinny dzień roboczy. Układ hydrauliczny z czujnikiem obciążenia zapewnia płynne i wydajne działanie, które pozwala operatorowi dostosować maszynę do każdego zadania.

"CASE CX15 EV to mocny, wydajny i zrównoważony dodatek do naszej oferty minikoparek, począwszy od redukcji emisji spalin, poprzez redukcję hałasu, aż po niższe koszty utrzymania w całym okresie eksploatacji" - mówi Egidio Galano, dyrektor CASE ds. zarządzania produktami maszyn budowlanych w Europie. "Ta maszyna to kolejny krok na naszej drodze do elektryfikacji. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie branży dopełniającego portfolio sprzętu z silnikami wysokoprężnymi i elektrycznymi, aby spełnić potrzeby jak najszerszego zakresu zastosowań i operacji."

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik