dodano do ulubionych

Aktualności

2018

CASE prezentuje swoje podejście 360° dla branży budowlanej na targach Intermat 2018

CASE prezentuje swoje podejście 360° dla branży budowlanej na targach Intermat 2018

  • Opublikowane Pn sty 22, 2018
  • Turyn

Na targach Intermat 2018 CASE Construction Equipment zaprezentuje swoją kompletną linię sprzętu i usług dla przemysłu budowlanego. Stoisko będzie odzwierciedlać 360-stopniowe podejście marki, ukierunkowane na dostarczanie klientom z każdego segmentu biznesowego rozwiązań sprzętowych i usług dostosowanych do wymagań, które stawia ich praca.

Oferta produktowa do każdego zadania
Strefa prezentacji na stoisku zostanie zorganizowana w taki sposób, aby podkreślić kompleksową ofertę marki dla segmentów drogowego, budowlanego, recyklingu i eksploatacji kamieniołomów oraz będzie również obejmować pojazdy dla przemysłu budowlanego siostrzanej marki IVECO i IVECO Astra.

Sprzęt prezentowany na stoisku tej edycji Intermat będzie odzwierciedlać inwestycje marki w rozwój produktów i nowych technologii, ponieważ większość prezentowanych modeli wprowadzono do sprzedaży w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Obejmują one koparkę gąsienicową CX750D, największą i najmocniejszą maszynę z gamy CASE oraz minikoparki z serii C, charakteryzujące się nowym designem wprowadzonym w zeszłym roku. Wśród prezentowanych produktów znajdą się ładowarki o sterowaniu burtowym i kompaktowe ładowarki gąsienicowe, które zmodernizowano w zeszłym roku poprzez zwiększenie ich mocy.

Jedna ze stref stoiska zostanie poświęcona ładowarkom kołowym CASE, które będą świętować swoje 60-te urodziny. Ten ważny kamień milowy świadczy o długiej historii innowacyjności marki skumulowanej w wyjątkowej serii G ładowarek kołowych, uhonorowanych prestiżową nagrodą Good Design™ w 2017 roku za wzornictwo i która zajmie honorowe miejsce w strefie wystawienniczej.

CASE po raz kolejny wykorzysta swoje doświadczenia wystawowe, dzięki swojemu Centrum Obsługi Klienta CASE w Paryżu, aby zaoferować klientom okazję do samodzielnego doświadczenia możliwości swojego sprzętu. Marka udostępni transport tam i z powrotem co pół godziny, dzięki któremu zwiedzający będą mieli możliwość odbycia jazdy próbnej najnowszymi modelami w realnych warunkach pracy ze wsparciem wyspecjalizowanych operatorów CASE. Rezerwacja nie będzie wymagana, a informacje o rozkładzie jazdy i punkcie odjazdu będą dostępne w punkcie informacyjnym.

Usługi 360 stopni
Na stoisku zostanie wydzielona strefa dla CASE® SiteSolutions, usług i technologii uzupełniających ofertę sprzętową marki. W tej strefie odwiedzający będą mogli uzyskać informacje na temat telematyki CASE® SiteWatchTM i rozwiązań CASE® SiteControl, które pozwalają managerom floty i placów robót optymalizować pracę maszyn, ich eksploatację i obsługę techniczną.

Wysoka jakość części i obsługi technicznej stanowi kluczowy element kompleksowych rozwiązań dla branży budowlanej. Zespół ds. części i usług będzie prezentować nowe rozwiązania wspierające klientów w obniżaniu całkowitego kosztu eksploatacyjnego.

Zespół będzie objaśniać kompleksową ofertę rozszerzonej gwarancji CASE oraz planu obsługi technicznej dostosowaną do potrzeb klientów. Dzięki tym rozwiązaniom, klienci mogą skupić się na swojej pracy, ponieważ mają świadomość, że ich sprzęt jest objęty gwarancją oraz zaplanowano jego obsługę techniczną, które pozwalają utrzymywać maksymalnie długi czas pracy sprzętu.

Przedstawią nowe produkty takie, jak nowy zestaw obsługi technicznej do koparek, który oferuje oszczędność do 15% całkowitej wartości części, opatentowany system zębów SmartFit® z bezudarową technologią montażu, która poprawia wydajność maszyny dzięki zębom, które pozostają ostrzejsze i wnikają głębiej oraz takie jak nowa gama pokrowców na siedzenia, które łączą funkcjonalność i styl: klasy Premium dla klientów, którzy cenią łatwość czyszczenia i wodoodporność oraz klasy Comfort, wykonanych z wytrzymałych materiałów Simileo i Mikrofibra.

Zespół CNH Industrial Capital będzie objaśniać na stoisku wszystkie metody, którymi marka może wspierać swoich klientów we współpracy z dealerami, dostarczając dostosowane pakiety finansowe.

Poznaj świat CASE na targach Intermat 2018
CASE zaoferuje odwiedzającym stoisko różne sposoby interakcji z ofertą marki. Zainteresowani będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu obsługi koparek CASE w ramach konkursu zorganizowanego na symulatorze sprzętu. Każdego dnia trwania pokazów Intermat dwóch najlepszych uczestników otrzyma nagrody.

Sklep CASE na stoisku będzie oferować najnowszą kolekcję ubrań roboczych i rekreacyjnych oraz nowe gadżety marki. Nowa linia odzieży roboczej zadebiutuje na targach ze sloganem CASE „Specjaliści realnego świata od 1842” razem z nowymi koszulkami i odzieżą sportową oraz licznymi i przydatnymi gadżetami marki. Marka będzie pamiętać również o dzieciach dzięki nowej pluszowej ładowarce o sterowaniu burtowym i modelom zabawek.

Goście stoiska będą mieli również okazję podziwiać pokazy tancerzy akrobatycznych, które stały się popularną pozycją na stoiskach wystawowych CASE na najważniejszych pokazach. Tancerze wykorzystają w swojej choreografii maszyny, zwracając uwagę na kluczowe elementy strefy wystawowej marki.

Odwiedzający będą mieli możliwość przenieść swoje doświadczenia z produktami CASE poza targi Intermat, rezerwując miejsce na pokazach Road Show odbywających się w ciągu roku w Europie, Afryce i Bliskim Wschodzie, gdzie będą mieli okazję do obsługi sprzętu w realnych warunkach i poznania jego zalet pod okiem wyspecjalizowanych operatorów CASE.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik