dodano do ulubionych

Wewnątrz CASE

Nastawienie na klienta

Nastawienie na klienta

CASE poważnie traktuje swoich Klientów np. uczestniczą oni w procesie określania i ulepszania nowych produktów. Proces ten odbywa się pod hasłem CDPD (Customer-Driven Product Definition). Aby pomóc nam lepiej poznać Ich potrzeby, Klienci branży maszyn budowalnych są zapraszani do projektów CDPD. Współpracują z nami w celu stworzenia i przetestowania nowych modeli, które spełnią oczekiwania Klientów.

Proces CDPD obejmuje:

  • warsztaty z zespołem ds. tworzenia produktu
  • wizyty Klientów oraz ankietowanie
  • analizy wkładu Klientów w tworzenie produktu
  • testy w czasie których Klienci mają do dyspozycji prototypy nowych modeli i oceniają ich praktyczność
  • scalenie opinii Klientów w procesie ostatecznego konstruowania produktów

Wynikiem tego procesu jest stworzenie maszyny budowlanej, która jest wydajna i działa bezawaryjnie oraz spełnia określone oczekiwania użytkowników. CASE wykorzystał proces CDPD w stworzeniu ostatniej linii koparko-ładowarek, miniładowarek kołowych oraz miniładowarek gąsienicowych.

Uwagi Klientów usprawniły produkty CASE m.in. pod względem użyteczności, wyglądu, stabilności, napędu, łatwości transportowania, wydajności z paliwa, ograniczenia hałasu oraz rozruchu w niskich temepraturach, by wymienić tylko kilka.

Wkład Klientów

Klient CASE, Dennis Zentner z Delty, prowincja Kolumbia Brytyjska, w Kanadzie uczestniczył w programie CDPD dla serii N: “Zazwyczaj producent buduje maszynę, wypuszcza na rynek i pyta: co o tym sądzicie? Uczestniczenie w procesie projektowania oraz oceny produkty było naprawdę pierwszorzędnym doświadczeniem. Zaproponowaliśmy zmiany, a CASE naprawdę miał na nie wzgląd.”

Klient CASE, Jordan Hess z Coon Rapids, Wis, U.S.A., również wziął udział w programie CDPD dla koparko-ładowarek serii N: “Bardzo mile wspominam ten program. To był naprawdę świetny pomysł, aby usiąść w jednym pokoju z inżynierami ds. produktu, którzy chcą się dowiedzieć, co myślimy. Oni nie chcieli jedynie wiedzieć co jest dobre, ale jakie zmiany mają wprowadzić.”

CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA

KONTAKT TELEFONICZNY

00800-2273-7373
Wybierz opcję 1

KONTAKT PRZEZ INTERNET

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

ZNAJDŹ LOKALNEGO DEALERA

Droga do maszyn światowej klasy, z wiodącą obsługą posprzedażną oraz elastycznym finansowaniem rozpoczyna się tutaj.

Aby rozpocząć wyszukiwanie, wprowadź następujące informacje:

wpisz, żeby wyszukać to, czego potrzebujesz:

Znaleziono 0 wynik
typ
przefiltrowano według:

Nie znaleziono wyników

Kliknij na ikonę pojawiającej się na całej stronie, aby ją dodać do ulubionych

Moje ulubione maszyny CASE

Znaleziono 0 wynik